Bookmark and Share
Siyasi partilerin logoları yarışma sayfamızdaki sıraya göre dizilmiştir
HAMAR, Milletvekili Genel Seçimlerinin memleketimize hayırlara vesile olmasını, katılımcı yarışmacılarımıza da uğurlar getirmesini diler...
   HAMAR Bir Yarışma Sitesidir 
                     
Siyasi partilerin logoları rastgele dizilmiştir
Yarışmamız sonuçlanmış olup HAMAR tüm katılımcılara teşekkür eder. HAMAR Geleneksel Yemeği ve Sertifika Töreni ile ilgili bilgiler ayrıca duyurulacaktır.   Yarışmamıza katılanlara ait listeler aşağıdaki satırlarda yer almaktadır.

Rey Yüzdesi Kategorisinde ilk üçe giren yarışmacılar:

1. Habib Dolgun

2. Abdülmecid Demirci

3. Rahmi Erdem

 

Milletvekili Sayısı Kategorisinde ilk üçe giren yarışmacılar:

1. Şevki Kankizade

2. Habib Dolgun

3. Burak Emre

Rey Yüzdesi Yarışması Sonuçları tam liste için tıklayınız   Milletvekili Sayısı Yarışması Sonuçları tam liste için tıklayınız
Buradan aşağı kısım yarışmadan önceki döneme ait olup dikkate alınmaması rica olunur.   HAMAR, seçim sonuçlarının memleketimize ve cihana hayırlar getirmesini diler.

* Son yedi seçimdir yapılan yarışmalarda yüzlerce dostumuz ve vatandaşlarımız yarışmalara katılmıştır. İsteyen tüm Türk vatandaşları  yarışmamıza katılabilir.

 

* Amacımız milletimizin depolitisazyonunu önlemek, halkın memleket meselelerine katılımını sağlamaktır.

* HAMAR tarafından rey yüzdesi ve milletvekili kategorisindeki Ankara'da dışında ikamet eden ve Türkiye'den katılan birincilere ulaşım ve ikamet masrafları sponsorumuz SETÜD tarafından karşılanmak üzere Ankara'da yemekli ödül töreni tertip edilecektir. Ayrıca iki kategorideki ikinciler de ulaşım masrafları kendilerine ait olmak üzere söz konusu yemekli törene katılacaklardır. Birinci ve ikincilerimize sertifikaları kendilerine bu törende takdim edilecektir.

 

* Yarışmamızdaki sistemimiz: Her iki kategori için, artı veya eksi yöndeki yanılmaların mutlak değerlerinin toplamında en az sapmayı gösterenler azdan çoğa doğru sıralandırılarak derecelendirmeye gireceklerdir.

* Sadece isminin açıklanmasını isteyenler sitemizde ilan edilecektir. Katılımcılarımız gerçek yahut tercih ettikleri müstear isimleriyle sitemizden ilan edileceklerdir.

*Kazanmak için lütfen temennilerinizi değil, tahminlerinizi yazınız.

* Her iki kategoriye de katılmak serbesttir.

 

*Yarışmamıza katılmayı düşünüyorsanız sitemizden indireceğiniz excel dosyalarına tahminlerinizi yazarak  hamar@binler.com eposta adresine 11 Haziran 2011 Cumartesi günü TSİ 23:59'a kadar göndermeniz gerekmektedir. hamar@binler.com eposta adresi dışındaki adreslerimize gönderilen tahminler geçersiz sayılacaktır.

Eposta ile tahminde bulunmak için tıklayınız! (Eposta ile tahminlerinizi gönderirken rey yüzdesi ve/veya milletvekili sayısı kategorilerine ait excel dosyalarını iletinize eklemeyi unutmayınız!)   ve sponsorumuz bütün katılımcılara başarılar diler...
Rey Yüzdesi kategorisinde tahminde bulunmak için excel dosyasını indirmek istiyorum. (Tahmin dosyasını bilgisayarınıza indirmek için "Sağ Klik", "Hedefi Farklı Kaydet" yapınız.)   Milletvekili Sayısı kategorisinde tahminde bulunmak için excel dosyasını indirmek istiyorum. (Tahmin dosyasını bilgisayarınıza indirmek için "Sağ Klik", "Hedefi Farklı Kaydet" yapınız.)
Yaptığınız tahminler virgülden sonra iki hane olmalı ve her iki tahminin toplamı 100,00 olmalıdır.   Yaptığınız tahminler tam sayı olmalı ve sütunların toplamı 550 olmalıdır.
HAMAR'a Ulaşın  

Önceki HAMAR Siteleri için tıklayınız

(Önceki yarışmalarda kazananların listesi, seçim sonuçları vb.)

HAMAR© All Rights Reserved 2011