Siyasi partilerin logoları alfabetik olarak dizilmiştir
HAMAR Seçimlerin memleketimize hayırlara vesile olmasını, katılımcı yarışmacılarımıza da uğurlar getirmesini diler...
   HAMAR Bir Yarışma Sitesidir 
                     
Siyasi partilerin logoları alfabetik olarak dizilmiştir
Önemli Not: Bu sitemiz 2007 yılında yapılan Milletvekili Genel Seçimlerine aittir. Arşiv mahiyetinde olup aktif değildir.
   

Yüksek Seçim Kurulu'nca ilan edilen gümrük kapıları dahil olan ve olmayan resmi kesin sonuçlar.

Seçilen milletvekillerinin tam listesi

 

 Gümrük kapıları dahil sonuç grafiği   (YSK'dan)

 Gümrük kapıları hariç sonuç grafiği

(YSK'dan)

Yarışmamız sonuçlanmış olup HAMAR tüm katılımcılara teşekkür eder. HAMAR Geleneksel Yemeği ve Sertifika Töreni ile ilgili bilgiler ayrıca duyurulacaktır.    Seçim sonuçları için tıklayınız. Resmi olmayan geçici sonuçlar olup, gümrük kapıları da dahildir. (Not: Ekranda çıkan resmi büyütebilirsiniz.)

* Son dört seçimdir yapılan yarışmalarda onlarca dostumuz yarışmalara katılmıştır. İsteyen tüm Türk vatandaşları katılabilir.

 

* Amacımız milletimizin depolitisazyonunu önlemek, memleket meselelerine katılımını sağlamaktır.

* HAMAR rey yüzdesi ve milletvekili sayısı kategorilerindeki birincilere yemekli sertifikalı ödül töreni tertip edilecektir. Ayrıca isminin açıklanmasını isteyenler sitemizde ilan edilecektir.

 

*HAMAR sponsor bulabildiği takdirde ödül sayısını artırabilecektir. Ödül töreni Ankara'da tertip edilecek olup, Ankara dışından kazanan birinciler için sadece Ankara'daki ödül törenine katılım sağlanacaktır.

* Yarışmamızdaki sistemimiz: Her parti için verilen puan ile seçimden sonra gerçekleşen puan farklarının mutlak değer toplamları sizin yanılma payınızı verir. Yanılma payı en az olandan itibaren derecelendirme yapılacaktır.

 

*HAMAR bütün katılımcılara başarılar diler...

Rey Yüzdesi Yarışması Sonuçları için tıklayınız   Milletvekili Sayısı Yarışması Sonuçları için tıklayınız
Dosyalara tahmininizi doldurduktan sonra hamar@binler.com adresine 21 Temmuz 2007 Cumartesi Saat 24:00'a kadar gönderiniz. Daha sonra intikal eden tahminler yarışmaya katılamayacaktır.   Dosyalara tahmininizi doldurduktan sonra hamar@binler.com adresine 21 Temmuz 2007 Cumartesi Saat 24:00'a kadar gönderiniz. Daha sonra intikal eden tahminler yarışmaya katılamayacaktır.
     
HAMAR'a Ulaşın   HAMAR Anasayfa için tıklayınız
HAMAR© All Rights Reserved 2007